IPH zaprasza na webinar: Najważniejsze zmiany i bieżące problemy w VAT

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Najważniejsze zmiany i bieżące problemy w VAT”, który odbędzie się w dniu 16 września 2021 r. w godz. 10.00 -14.00.

IPH zaprasza na webinar: Najważniejsze zmiany i bieżące problemy w VAT
Fot. Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie

Zaproszenie adresowane jest do właścicieli firm, pracowników działów księgowych, podatkowych i finansowych oraz innych osób zajmujących się na co dzień rozliczaniem podatku.

Celem webinaru jest omówienie wprowadzonych i planowanych zmian w podatku VAT oraz aktualnych problemów dotyczących praktycznego stosowania przepisów o podatku VAT.

Webinar poprowadzą eksperci z Kancelarii Doradztwa Celnego i Podatkowego Rutkowski i Wspólnicy:

Pani Magdalena Chmielewska-Cholewa - Doradca podatkowy z 13-letnim doświadczeniem w zakresie VAT, ceł i akcyzy. Partner w Kancelarii KDCP Rutkowski i Wspólnicy, wspierającej w sprawach celnych i podatkowych polskie i zagraniczne spółki zaangażowane w krajowy i międzynarodowy obrót towarami.

Pani Aleksandra Ziaja - Doradca podatkowy specjalizujący się w podatku od towarów i usług, Menadżer w kancelarii KDCP Rutkowski i Wspólnicy. Wspiera w sprawach celnych i podatkowych polskie i zagraniczne spółki zaangażowane w krajowy i międzynarodowy obrót towarami.

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.
IPH zastrzega sobie prawo do ograniczenia przyjęcia liczby osób z jednej firmy.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie IPH

pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: Paweł Majka
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także