Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Bezpłatny e-book pt. „Pobudź innowacyjność w organizacji!” – dowiedz się, jak wykorzystać design thinking w rozwoju kultury organizacyjnej

2022-07-05

W ramach Sieci Firm Przyszłości Polski Fundusz Rozwoju wydał bezpłatną publikację, która jest przewodnikiem po metodologii design thinking, służącej projektowaniu innowacyjnych produktów lub usług.

Rusza szósta edycja programu „Wsparcie prawne dla startupów” – młode firmy uzyskają pomoc w wysokości 2 mln zł

2022-06-30

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłasza kolejną edycję konkursu „Wsparcie prawne dla startupów”. Prawnicy z renomowanych kancelarii prawnych pomogą młodym przedsiębiorcom z całej Polski m.in. w przygotowaniu i negocjowaniu umów inwestycyjnych, ocenie ryzyk prawnych, analizie i procedowaniu umów z kontrahentami. Przedsiębiorca spośród kancelarii współpracujących z PARP samodzielnie wybierze tę, która będzie świadczyć dla niego usługi prawne. Program jest finansowany z dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Kolejne warsztaty online dla inwestorów

2022-06-24

Wytyczne interpretacyjne zapisów uchwały krajobrazowej - tej tematyce poświęcono najnowsze warsztaty online dla inwestorów.

KRYSZTAŁY SOLI – Lider Pozarządowej Małopolski 2022: zgłoś organizację pozarządową do nagrody

2022-06-10

Do 29 lipca trwa nabór zgłoszeń do tegorocznej Nagrody Kryształy Soli dla najlepszych małopolskich organizacji pozarządowych. Dla Lidera Pozarządowej Małopolski nagroda finansowa - 25 tys. zł.

Małopolski Festiwal Innowacji 2022

2022-06-20

Zapraszamy na 12. edycję Małopolskiego Festiwalu Innowacji! Już 20-26 czerwca!

Klaster Life Science - Spotkanie przy śniadaniu

2022-06-21

Jak przy pomocy MARR zwiększyć konkurencyjność firmy i efektywnie rozwijać działalność? Spotkanie w czwartek, 23 czerwca 2022, godz. 9:00 - 10:00.

Krakowskie Obiekty Noclegowe

2022-06-10

Prezydent Miasta Krakowa prowadzi ewidencję obiektów świadczących usługi hotelarskie, niebędących obiektami hotelarskimi (innych niż: hotele, motele, pensjonaty, kempingi (campingi), domy wycieczkowe, schroniska młodzieżowe lub schroniska) oraz pól biwakowych na terenie Gminy Miejskiej Kraków – na podstawie art. 38 ust. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych.

Rower miejski elektryczny, parking P+R Czerwone Maki

Warsztaty dla inwestorów online

2022-06-09

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi prezentacjami przygotowanymi przez Wydział Architektury i Urbanistyki UMK w ramach projektu "Warsztaty dla Inwestorów".

Kraków umacnia się na pozycji lidera sektora nowoczesnych usług dla biznesu

2022-06-01

Doroczny raport ABSL już dostępny.

Raport został zaprezentowany podczas ABSL Summit 2022 - jednego z największych wydarzeń tego sektora w Europie Środkowej.

Przedsiębiorstwo Gotowe na Przyszłość

2022-06-01

Innowacje, cyfryzacja i transformacja energetyczna to kluczowe obszary rozwoju każdego przedsiębiorstwa bez których wkrótce trudno będzie mówić o budowaniu przewagi konkurencyjnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm i analizując aktualne trendy, Polski Fundusz Rozwoju stworzył profesjonalny kurs online „Przedsiębiorstwo gotowe na przyszłość”, który dostępny jest bezpłatnie na platformie kursy.pfr.pl

Znajdź