Czerwcowe szkolenia w IPH

Izba Przemysłowo Handlowa w Krakowie zaprasza na następujące szkolenia w czerwcu:

  • Webinar: Jak zwiększyć sprzedaż online? Media społecznościowe, remarketing i więcej - 16 czerwca
  • Webinar: Sprzedaż na rynkach krajowych i zagranicznych – ryzyka w transakcjach handlowych - 23 czerwca
Czerwcowe szkolenia w IPH
Fot. Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie

Webinar: Jak zwiększyć sprzedaż online? Media społecznościowe, remarketing i więcej - 16 czerwca

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Jak zwiększyć sprzedaż online? Media społecznościowe, remarketing i więcej”, który odbędzie się w dniu 16 czerwca 2021 r. w godz. 10.00 – 12.00.

Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP, w tym w szczególności do właścicieli firm, jak również do osób z działów marketingu. Celem webinaru jest pokazanie firmom, jak rozwiązania marketingu online mogą przyczynić się zwiększenia sprzedaży i promocji marki.

Webinar poprowadzą:
Anna Szybist
Specjalistka ds. reklamy w Agencji Reklamy Wenecja.
Od 2008 roku prowadzi konta firm oraz osób publicznych w mediach społecznościowych. Używała Facebooka i Twittera do wsparcia sprzedaży zanim to było modne. Na co dzień zajmuje się głównie content marketingiem oraz budowaniem marek osobistych. Jest absolwentką kierunków: Filologia Polska oraz Zarządzane Zasobami Ludzkimi.

Natalia Lasek
Specjalistka ds. mediów społecznościowych w Agencji Reklamy Wenecja
Z marketingiem związana od 2018 roku. Posiada doświadczenie w prowadzeniu profili wielu różnorodnych branż: min. gastronomia, kultura, rozrywka i turystyka, prawo. Media społecznościowe to jej prawdziwa pasja. Ukończyła studia w Instytucie Przedsiębiorczości UJ, kierunek Media Społecznościowe w Zarządzaniu oraz Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, kierunek: Zarządzanie Kulturą i Mediami.

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.
IPH zastrzega sobie prawo do ograniczenia przyjęcia liczby osób z jednej firmy.

Więcej informacji, w tym formularz zgłoszeniowy - na stronie organizatora


Webinar: Sprzedaż na rynkach krajowych i zagranicznych – ryzyka w transakcjach handlowych - 23 czerwca

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Sprzedaż na rynkach krajowych i zagranicznych – ryzyka w transakcjach handlowych”, który odbędzie się w dniu 23 czerwca 2021 r. w godz. 10.00 – 14.30.

Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP, w tym zarówno do właścicieli firm, jak również pracowników działów eksportu.

Prowadzenie sprzedaży zagranicznej wiąże się z szeregiem działań i przygotowań, które należy podjąć wobec planowanego wejścia czy rozwoju na obcym rynku. Przedsiębiorcy oprócz produktów/usług, które chcą sprzedawać zagranicznym kontrahentom powinni posiadać wiedzę o rynku i potencjalnych partnerach handlowych, wiedzę prawną, marketingową, zaplecze finansowe, strategię oraz umiejętności negocjacji warunków transakcji.

Webinar poprowadzi:
Janetta Sałek, ekspert świadczący profesjonalne usługi doradztwa biznesowego dla przedsiębiorstw, właściciel firmy Consulting Coaching Business (CCB). Przez 17 pracowała jako doradca Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji w Poznaniu. Świadczyła usługi konsultingowe z zakresu strategii rozwoju przedsiębiorstw, w tym na potrzeby pozyskiwania dofinansowań unijnych. Jest twórcą biznes planów dla przedsiębiorstw, analiz marketingowych, analiz rynkowych, raportów finansowych, rozliczeń projektów unijnych od strony finansowej i merytorycznej. Jest ekspertem z zakresu wprowadzania produktów i firm na rynki zagraniczne tj. pozyskiwania zagranicznych kontrahentów dla klientów krajowych, tworzenia strategii rozwoju przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych, tworzenia strategii finansowania działań na rynkach zagranicznych, tworzenia planów rozwoju eksportu. Posiada doświadczenie w dziedzinie handlu zagranicznego obejmujące m.in. transakcje w handlu zagranicznym, handel międzynarodowy, prawo międzynarodowe, negocjacje handlowe, cło i podatki w eksporcie, finansowanie handlu zagranicznego, ryzyko w handlu zagranicznym, współpraca z partnerami handlowymi i pośrednikami na rynkach zagranicznych.

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.
IPH zastrzega sobie prawo do ograniczenia przyjęcia liczby osób z jednej firmy.

Więcej informacji, w tym formularz zgłoszeniowy - na stronie organizatora

pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: Paweł Majka
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także