Świąteczna propozycja dla przedsiębiorców i mieszkańców

Zapraszamy do zgłaszania swoich produktów i usług do interaktywnej mapy świątecznej, której zakres będzie naprawdę bardzo szeroki, poczynając od produktów gastronomicznych, poprzez produkty regionalne, rzemiosło, na upominkach świątecznych kończąc. Zapraszamy do przygotowania swojej oferty i jej prezentacji wypełniając krótką ankietę.

Świąteczna propozycja dla przedsiębiorców i mieszkańców
Fot. Magiczny Kraków

Dedykowane rozwiązania tworzone przez krakowski magistrat to także sposób na zachęcenie mieszkańców do wspierania lokalnych wytwórców oraz skorzystania z przygotowanej przez nich oferty świątecznej.

Mapa dla wszystkich

Do projektu może się zgłosić każdy oferujący produkty świąteczne lub mogące być upominkami czy prezentami pod choinkę, jeżeli oferuje swoje produkty lub wyroby na terenie Krakowa albo z dostawą w jego obrębie. Zachęcamy do zgłoszeń w szczególności:

  • Lokalnych przedsiębiorców z Krakowa
  • Przedsiębiorców spoza Krakowa oferujących produkty np. na krakowskich placach targowych lub z dostawą na terenie Krakowa
  • Rzemieślników, rękodzielników itp.

Ankieta do mapy świątecznej

Aby znaleźć się na mapie wystarczy wypełnić ankietę i określić ofertę asortymentu. Na podstawie podanych informacji, firma zlokalizowana zostanie na mapie, a mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli skorzystać z oferty.

Miasto Kraków chce w trudnym czasie pandemii pomóc klientom w dotarciu do firm, producentów i rzemieślników, którzy borykają się z ograniczeniami w bezpośredniej sprzedaży. Ta najnowsza, tym razem świąteczna inicjatywa, jest naturalnym następstwem już działających i dobrze prosperujących map miejskich: Jestem Aktywny czy internetowej krakowskiej mapy gastronomii.

Do udziału w akcji zachęca także w specjalnym liście prezydent Krakowa.

List prezydenta Krakowa

 

List Prezydenta Miasta Krakowa Pana Jacka Majchrowskiego do stowarzyszeń przedsiębiorców i rzemieślników.

 

Pamiętajmy – w te Święta zamawiamy online!

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Dagmara Bobrowska-Dziduszko
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także