Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Klaster Life Science - Spotkanie przy śniadaniu

Jak przy pomocy MARR zwiększyć konkurencyjność firmy i efektywnie rozwijać działalność? Spotkanie w czwartek, 23 czerwca 2022, godz. 9:00 - 10:00.

Serdecznie zapraszamy na kolejne Śniadanie Klastra, na którym gościć będziemy Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego.  Jest to instytucja zapewniająca pomoc finansową, inwestycyjną, doradczą i szkoleniową. Tworzy ona korzystne warunki do prowadzenia biznesu i promuje gospodarczą markę Regionu na arenie międzynarodowej.

MARR oferuje również nowoczesną i atrakcyjną przestrzeń biurową dla biznesu. Jest doświadczonym i wiarygodnym partnerem do współpracy. Świadczy także usługi w zakresie pozyskiwania środków unijnych i pomaga efektywnie inwestować w Małopolsce.

Już 23 czerwca naszym Gościem będzie Anna Sowa – Jadczyk – Zastępca Dyrektora Departamentu Innowacji i Rozwoju Biznesu.  Podczas spotkania porozmawiamy o aktualnej  ofercie Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w zakresie wsparcia przedsiębiorstw oraz poznamy możliwości  współpracy przy realizacji wspólnych projektów lokalnych i międzynarodowych.

Więcej informacji i możliwość rezerwacji na stronie organizatora

pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: Paweł Majka
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2022-06-21
Data aktualizacji: 2022-06-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź