Już wkrótce 17. edycja semKRK

17. edycja sem KRK ponownie odbędzie się online. Dwudniowe wydarzenie do specjalistów SEM i SEO rozpocznie się w czwartek, 17 czerwca.

Już wkrótce 17. edycja semKRK
Fot. mat. prasowe

semKRK to wyjątkowa konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu internetowego, działów marketingu, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów. Idea spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim wymiana wiedzy w luźnej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja.

Wydarzenie odbędzie się online, bez limitu uczestników.

Podczas semKRK:

  • wysłuchasz sześciu prelekcji specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego i analityki
  • zobaczysz trzy najciekawsze case study i nauczysz się, jak osiągać jeszcze lepsze rezultaty
  • spotkasz trzy marketingowe gwiazdy, które podczas prelekcji podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem
  • zostaną rozdane semKRK Awards 2021
  • poznasz nowinki branżowe, które zainspirują Cię do działania
  • będziesz mógł zadawać pytania ekspertom na żywo.

Dodatkowo przed konferencją organizatorzy przygotowali trzy dni wypełnione merytoryką, wiedzą i praktyką! W czerwcu odbędą się również warsztaty online towarzyszące semKRK: 14 czerwca – SEO, 15 czerwca – Google Ads, 16 czerwca – Google Analitycs.

Podczas tej edycji organizatorzy zainaugurowali nową wersję przesyłania zgłoszeń dla prelegentów konferencji. Każda prezentacja, która przeszła wstępną weryfikację merytoryczną, trafiła do oceny fanów semKRK. W ankiecie na Facebooku fani głosowali na trzy prezentacje na każdy dzień konferencji. Łącznie głosowano więc na aż sześć prezentacji!

Głosujący poznali same tytuły prezentacji wraz z opisami, ale nie dowiedzieli się od razu, kto je wygłosi. Wybrane zostały więc prezentacje, a nie prelegenci. Dopiero przy ogłaszaniu wyników ogłoszone zostaną osoby stojące za tematami i w ten sposób uczestnicy poznają ich nazwiska.

Szczegóły na stronie internetowej semkrk.pl, na Facebooku i Twitterze.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Agnieszka Stasiak
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także