Mapa krakowskiej gastronomii ma już miesiąc!

Minął pierwszy miesiąc funkcjonowania mapy www.jedzenie.krakow.pl stworzonej specjalnie z myślą o branży gastronomicznej. Projekt „Branża gastronomiczna w Krakowie” jest działaniem o charakterze hybrydowym. Z jednej strony wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców dotkniętych skutkami drugiej fali pandemii, z drugiej - odpowiada na potrzeby mieszkańców, którzy chcą korzystać z oferty firm z najbliższej okolicy wspierając lokalny biznes.

Mapa krakowskiej gastronomii ma już miesiąc!
Fot. pixabay.com

Interaktywna mapa lokali gastronomicznych

Mapa w liczbach 

Na mapie pojawiło się do tej pory już 317 podmiotów oferujących zarówno przysmaki kuchni regionalnej, jak i specjalności z odległych stron świata oraz wiele różnych dań i wyrobów cieszących nasze podniebienia. Wśród przedsiębiorców, których lokale znajdują się na mapie, aż 94,95% oferuje dostawę pod drzwi klienta, co w obecnej sytuacji epidemicznej jest dla mieszkańców znacznym udogodnieniem. Statystykę wejść na stronę przedstawia poniższa grafika:

Gastronomia_jedzenie.krakow.pl

Ankieta, czyli jak pokazać się na mapie

Każdy przedsiębiorca działający w branży gastronomicznej na terenie Krakowa może bezpłatnie i bez zobowiązań dołączyć do mapy. Wystarczy wypełnić krótką ankietę z podstawowymi danymi dotyczącymi prowadzonej działalności (adres, dane kontaktowe, sposoby płatności itp.).

Projekty mapowe Miasta Krakowa

Interaktywne narzędzia mapowe to szansa na wsparcie osób prowadzących biznes w Krakowie w związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiczną. Projekt dedykowany krakowskiej gastronomii to już druga mapa stworzona w tym roku przez krakowski magistrat.

Obecnie prowadzone są 3 projekty mapowe:

Mapa krakowskich przedsiębiorców Jestem AKTYWNY. Więcej dowiesz się TUTAJ.

Mapa krakowskiej gastronomii Branża gastronomiczna w Krakowie

Mapa świąteczna W te Święta zamawiam online!

Podmioty wypełniające ankietę dot. branży gastronomicznej równocześnie pojawiają się na mapie Jestem AKTYWNY – serwisie mapowym dedykowanym różnorodnym podmiotom gospodarczym w tym rzemieślników, aktywnie działających w czasach pandemii.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Dagmara Bobrowska-Dziduszko
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także