Top Woman in Real Estate

To jedyny w swoim rodzaju konkurs dla kobiet, działających w branży nieruchomości w Polsce, które w ubiegłym roku odniosły sukces lub wyróżniły się na tle innych. Jury oceni zarówno konkretne osiągnięcia, jak i szczególne umiejętności. Uhonorowane zostaną kobiety z niemal wszystkich obszarów nieruchomości i budownictwa, w tym architektury, inżynierii, rozwoju, finansów, sprzedaży, pośrednictwa, marketingu i zrównoważonego rozwoju.

Top Woman in Real Estate
Fot. mat. prasowe

Celem konkursu jest wyróżnienie kobiet i firm wspierających kobiety, ich promocja, upowszechnienie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży.

W ostatnim czasie temat promocji kobiet w biznesie stał się bardzo ważnym elementem działań marketingowych i PR-owych wielu firm. Udział w takim wydarzeniu to także dla Państwa jeden z elementów działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu czyli wsparcie promocji kobiet w biznesie.

Konkurs to także niepowtarzalna okazja do promowania firmy poprzez kobiety pracujące w Państwa firmie. Zachęcamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem naszej strony internetowej www.topwoman.pl (podstrona Konkurs). Zgłoszenia możliwe są tylko do dziś 21.03 do godz. 17.00

  •          Gala Top Woman in Real Estate

Jest to jedyne tego rodzaju wydarzenie w roku dla całej branży, zarówno dla pań jak i dla panów, zorganizowane na najwyższym poziomie z muzyką na żywo, występami artystycznymi, casinem i innymi atrakcjami.

W tym roku gala odbędzie się 24.05.2019 od godz. 19.00 do 02.00 w hotelu Marriott w Warszawie.

Oto link do ubiegłorocznej gali: https://www.topwoman.pl/gala-2018-galeria/

Oto link do informacji co będzie działo się na gali oraz do rejestracji na wydarzenie: https://topwoman2019.evenea.pl

       Tańsze bilety tylko do 28.03.2019

  •          Spotkania Real Estate Talks

To bezpłatne spotkania inspiracyjno-networkingowe dla wszystkich osób pracujących w branży nieruchomości w poszczególnych miastach w Polsce. Każde ze spotkań składa się z jednego ciekawego bloku tematycznego oraz biznes miksera i bankietu.

Celem wydarzenia jest spotkanie integrujące osoby pracujące w branży nieruchomości w poszczególnych regionach, budowanie relacji biznesowych, spotkanie inspiracyjne  z ciekawą osobą lub coachem oraz promocja Partnerów wydarzenia w dobrym kontekście.

Spotkania odbywają się we wszystkich największych miastach w Polsce. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani spotkaniem osób z branży nieruchomości lub przedstawienia swoich produktów na takim wydarzeniu prosimy o kontakt.          

Harmonogram wydarzeń:

21.03 do 15.00 – zgłoszenia do konkursu Top Woman in Real Estate –

zgłoś kandydatkę lub firmę: www.topwoman.pl

24.05 godz. 19.00 – Gala Top Woman in Real Estate

Zarezerwuj tańszy bilet: https://topwoman2019.evenea.pl

W przygotowaniu:

Czerwiec 2019 – spotkanie Real Estate Talks Wrocław

Wrzesień 2019  - spotkanie Real Estate Talks Warszawa i Gdańsk

Październik 2019 – spotkanie Real Estate Talks Kraków

www.topwoman.pl

Zobacz relację z Gali 2018 www.topwoman.pl/galeria

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także