Informacje na temat działań i projektów UMK

Warsztaty dla przedsiębiorców

Przedsiębiorco! Jeśli planujesz ekspansję na zagraniczne rynki - skorzystaj z propozycji  Centrum Transferu Technologii  Politechnika Krakowskiej. Branżowi eksperci podpowiedzą w jaki sposób wdrażać strategie eksportu oraz odnieść sukces na nowych rynkach zbytu.

Rusza IV edycja konkursu Kraków Business Starter

Myślisz o założeniu własnej firmy, stworzeniu swojego produktu bądź usługi, ale boisz się porażki? Masz pomysł w głowie, ale nie wiesz jak przekuć go w biznes? Szukasz wiedzy i funduszy na start? Zgłoś się do konkursu Kraków Business Starter, na aplikacje czekamy do końca marca.

Pełen pomysłów Dzień Wynalazków

Najciekawsze wynalazki z całego kraju, opracowane z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa i poprawie zdrowia, praktyczne wskazówki ekspertów, jak skutecznie sprzedać swój innowacyjny pomysł oraz speed-dating, podczas którego twórcy nowych rozwiązań będą mogli bezpośrednio porozmawiać z funduszami inwestycyjnymi czy firmami – tak zapowiada się tegoroczny Dzień Wynalazków. Wydarzenie odbędzie się 3 marca na kampusie Politechniki Krakowskiej.

NEPTUNE - nabór na rozwój innowacyjnych projektów w obszarze „Niebieskiego Wzrostu”

Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego zaprasza zainteresowane firmy, jak i osoby fizyczne, do udziału w otwartym naborze na rozwój innowacyjnych projektów oraz do składania wniosków na ekspertów w ramach międzynarodowego projektu NEPTUNE.http://www.neptune-project.eu/Neptune-Accelerator/Call-for-Interest-SMEs-and-would-be-entrepreneurs

Start-upy: wygraj rozwój na przyspieszonych obrotach

Praca nad produktem z branżowymi ekspertami, testowanie rozwiązań w realiach dużych firm, przygotowanie do wdrożeń, dofinansowanie oraz Demo Day z możliwością zaprezentowania się potencjalnym klientom, inwestorom i mediom – to wszystko czeka na 12 start-upów, które zakwalifikują się do akceleratora KPT ScaleUp realizowanego przez Krakowski Park Technologiczny. Rekrutacja trwa do połowy marca.

ZUS dla biznezu
2017-02-15

Przestawiamy kolejny numer magazynu informacyjnego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

European Start-Up Days

Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji European Start-up Days, imprezie towarzyszącej IX Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu w Katowicach (European Economic Congress – EEC – 10-12 maja 2017 r.).

Jest ryzyko, jest kontrola

Kontrole prowadzone przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych u płatników składek będą bardziej nacelowane na nieprawidłowości. ZUS będzie je prowadził w oparciu o przeprowadzoną analizę ryzyka.  

Szansa dla kreatywnych przedsiębiorców

Prowadzisz własny innowacyjny biznes? Masz od 18 do 30 lat? Szukasz okazji, aby zaprezentować szerzej swój pomysł?

„Na swoim, czy u kogoś?”

Biuro Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych zaprasza wszystkich mieszkańców Krakowa prowadzących lub pragnących rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej do udziału w mini-seminarium organizowanym 26 stycznia br. przez Wydział Spraw Administracyjnych UMK - Oddział Obsługi Przedsiębiorcy.