Najlepsi programiści z całego świata przyjadą do Krakowa

Ponad 50 specjalistów z 22 krajów z całego świata zawita do Krakowa już w grudniu, by podzielić się unikatową wiedzą podczas największej konferencji programistycznej Code Europe. To okazja do nauki od ekspertów z wielu innowacyjnych firm. Organizatorzy przygotowali aż 10 ścieżek tematycznych.

Najlepsi programiści z całego świata przyjadą do Krakowa
Fot. mat. prasowe

Już 5 grudnia Kraków stanie się stolicą branży IT. Po raz pierwszy w Polsce, właśnie na konferencji programistycznej Code Europe w Krakowie, eksperci z najbardziej innowacyjnych firm z branży IT podzielą się unikatową wiedzą.

Wśród zaproszonych gości są:

  • Edward Burns z firmy w Oracle poprowadzi wykład „Secrets of the Above Average Programmers”. To spotkanie dla tych, którzy zastanawiają się, jak zadbać o rozwój zawodowy, inwestować swój czas i rozwijać kompetencje.
  • Nicolás Bevacqua z firmy Elastic poprowadzi wykład „Modular Design”. Podpowie, jak efektywnie tworzyć moduły w JavaScript i budować duże aplikacje o strukturze modułowej.
  • Alex Castillo z firmy Netflix poprowadzi wykład „NeuroJavascript III: Moving things with your mind”, w którym podzieli się najnowszymi odkryciami na temat pracy ludzkiego mózgu.
  • Janna Loeffler z firmy The Walt Disney Company, opowie o tym, co stoi za sukcesem parków rozrywki Walt Disney World. Jeśli chcesz poznać najnowsze rozwiązania stosowane w branży rozrywkowej, wybierz się na wykład „DevOps at Walt Disney Imagineering: Integrating Talent and Tools”.

Code Europe to:

  • 10 ścieżek tematycznych: Cloud Computing, Data Science, Future & Inspire, Gamedev, Java & Scala, DevOps & Architecture & Microservices, Everything Hardware, Programming languages, Tomorrow Web, Security & Testing;
  • ponad 50 światowej klasy prelegentów z 22 krajów;
  • 46 wykładów i sześć warsztatów.

Konferencja odbędzie się 5 grudnia w ICE Kraków. Bilety i szczegóły wydarzenia na stronie codeeurope.pl. Organizatorem wydarzenia jest grupa Absolvent.pl.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także
Punkt Obsługi Przedsiębiorcy
POLECAMY