Weź udział w BEST Automatics & IT Festival

Już 25 listopada rusza ostatnia część projektu BEST Automatics & IT Festival, organizowanego przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków. Jest to 24-godzinny maraton programowania, w trakcie którego uczestnicy mają za zadanie stworzyć prototyp rozwiązania technologicznego oraz opracować plan biznesowy i pomysł na dalszy rozwój. Aby wystartować wystarczy zebrać maksymalnie czteroosobową drużynę lub zapisać się indywidualnie - na miejscu organizatorzy znajdą dla Ciebie resztę ekipy. Zapisy trwają do 19 listopada, nie przegap szansy i podejmij wyzwanie!

Weź udział w BEST Automatics & IT Festival
Fot. mat. prasowe

BAIT, czyli BEST Automatics & IT Festival umożliwia on pasjonatom szeroko pojętego programowania i nowoczesnych technologii rozwinięcie swoich umiejętności w dziedzinach informatyki, robotyki i elektroniki oraz wzięcie udziału w wielu atrakcyjnych konkursach, w których zostanie sprawdzona ich pomysłowość, umiejętności techniczne oraz zdolność do rozwiązywania problemów natury inżynierskiej. Wszystko to w atmosferze współzawodnictwa i dobrej zabawy.

Ponadto w dniach 13-14 listopada trwają warsztaty IT. Studenci mogą na nich usłyszeć o bieżących nowinkach z branży IT, oraz nauczyć się umiejętności, które pozwolą im zaistnieć na rynku pracy.

Spotkania poprowadzą przedstawiciele wiodących firm z branży IT, dając zainteresowanym możliwość poznania specyfiki ich pracy i bezpośredniej interakcji z potencjalnym pracodawcą.

Program warsztatów:

Poniedziałek, 13 listopada

10:00-13:00 - Czy student AGH może mieć profesjonalny system klasy Industrial Internet of Things w domu?

13:30-16:30 - Co mam dziś zjeść? - czyli użyjmy Symfony 3 do rozwiązania problemu pierwszego świata.

Wtorek, 14 listopada

9:00-12:00 - Mam beacony oraz telefon z Androidem ale co dalej?

13:00-16:30 - Dzień dobry z kodowaniem - jak wygląda dzień pracy Front End Developera

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny na stronie: www.bait.best.krakow.pl.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także
Punkt Obsługi Przedsiębiorcy
POLECAMY