STARTUPY

Możesz dostać nawet 30 000 euro! Aplikuj do programu #Bridgehead 2021

EIT Health’s Bridgehead to program wsparcia dla startupów, które planują wejście na rynki w innych krajach EU. Program łączy firmy z branży medycznej z europejskimi inkubatorami i akceleratorami biznesu (Katalizatorami), oferującymi usługi oparte na wiedzy i doświadczeniu z lokalnych rynków.

Nabór na wnioski o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej

Informujemy, że od 1 marca do 15 marca 2021 r. godz. 14.45 będzie trwał nabór wniosków o dofinansowanie bezrobotnemu podjęcia działalności gospodarczej.

Masz pomysł na innowacyjny biznes? Dołącz do akceleratora KITS!

Fundacja Kraków Miastem Startupów szuka innowacyjnych projektów z całej Polski do udziału w programie Krk InnoTech Starter. KITS to kompleksowy program pre-akceleracyjny skupiony na wspieraniu innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych.

Pożyczki dla start-upów i MSP

Pożyczki dla start-upów i MSP - propozycja pomocy finansowej dla Przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej.

1 mln zł grantu dla start-upu z Krakowa

Twórcy firmy GetDressed to dziś dwudziestolatkowie ze sprecyzowaną wizją rozwoju i szansą na to, by zrewolucjonizować branżę modową. Na budowę aplikacji opartej o sztuczną inteligencję otrzymali właśnie dofinansowanie z programu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w kwocie 1 mln zł.

Innovation Ecosystem Success Stories 2020

Fundacja Wspierająca #OMGKRK zaprasza wszystkie startupy do dołączenia do świątecznej kampanii prezentującej tegoroczne sukcesy szybko rozwijających się krakowskich biznesów.

Poland Prize w nowej odsłonie. 60 mln zł ma przyciągnąć zagraniczne start-upy do Polski

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs „Programy Akceleracyjne – Poland Prize”. Wybrani operatorzy będą sprowadzać do Polski zagraniczne start-upy i pomagać im w nawiązaniu współpracy z partnerami biznesowymi. Budżet unijnego konkursu wynosi 60 mln zł, a minimalna wartość projektu złożonego przez operatora to 7 mln zł. Nabór wniosków od akceleratorów rozpocznie się 18 listopada i potrwa do 9 grudnia 2020 r.

Zbliża się Innowacyjne Safari!

Centrum Business in Małopolska zaprasza w imieniu organizatora - Województwa Małopolskiego, do wzięcia udziału w "Innowacyjnym Safari" - inicjatywie mającej na celu wsparcie przedsiębiorców poprzez ułatwienie dostępu do wiedzy specjalistycznej ekspertów środowisk naukowych.

Weź udział w wydarzeniach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości!

Już 16 listopada rozpocznie się kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Szereg aktywności czeka na wszystkich tych, którzy chcą się dowiedzieć jak rozpocząć swoją przygodę z biznesem. To również świetna okazja by skorzystać m.in. z indywidualnych konsultacji, szkoleń i spotkań informacyjnych dotyczących zakładania i prowadzenia biznesu.