STARTUPY

KREATYWNE WARSZTATY JUŻ 16 i 17 października w FabLab Małopolska

FabLAB małopolska zaprasza na warsztaty kreatywne.

NCBR dla Firm – wsparcie przedsiębiorców z POIR

19 września w Jagiellońskim Centrum Innowacji odbędzie się spotkanie z cyklu NCBR dla Firm - wsparcie przedsiębiorców z POIR (Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój). Przedsiębiorcy z regionu będą mieli możliwość uzyskania praktycznej wiedzy jak zdobyć dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację innowacyjnych projektów.

Oferta MARR dla przedsiębiorców

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oferuje wsparcie finansowe dla przedsiębiorców sektora MŚP oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w formie preferencyjnych pożyczek oraz dofinansowania dla usług rozwojowych tj. szkolenia czy doradztwo.

Ogłoszene o możliwości zgłaszania uwag do ofert złożonych w trybie 19a

W Centrum Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Krakowa złożone zostały dwie nowe oferty w trybie 19a

Konferencja technologiczna CodeteCON

CodeteCON to cykliczna konferencja technologiczna dedykowana społeczności IT. Wydarzenie odbędzie się 11 października w Krakowie. Prelekcje, warsztaty, otwarta scena lightning talks oraz after party to główne punkty programu CodeteCON.

Kraków wesprze młodą przedsiębiorczość ulgą podatkową

Na sesji, która odbyła się 4 lipca, Rada Miasta Krakowa jednogłośnie uchwaliła nowe zwolnienie z podatku od nieruchomości – mogą je uzyskać mali przedsiębiorcy oraz mikroprzedsiębiorcy, którzy chcą rozwijać swoją działalność w naszym mieście.

IV edycja konferencji „Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka –Startup –Przemysł”

Instytut Autostrada Technologii i Innowacji serdecznie zaprasza na: IV edycje konferencji „Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka –Startup –Przemysł” która odbędzie się w dniach która odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2018 r. w sali 213 w pawilonie A-0 Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica.

Ruszyła rekrutacja do programu #StartUP Małopolska

Rekrutacja do drugiej edycji programu #StartUP Małopolska potrwa do 25 marca 2018r. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone maksymalnie do 5 kwietnia 2018r.

Młodzi, przedsiębiorczy i pomysłowi bez granic!

Nowatorski system wizyjny dla platform bezzałogowych pod nazwą Pixelent, produkcja dobrze zaprojektowanych, designerskich mebli z ukrytą funkcją korzystania przez naszych pupili oraz platforma www będąca internetową przestrzenią do wypożyczania przedmiotów i zarabianiu na nich - oto zwycięskie projekty IV edycji konkursu Kraków Business Starter.

Cloud DeveloperDays – konferencja dla programistów i architektów

W dniach 14-15 maja w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym EXPO Kraków odbędzie się pierwsza edycja konferencji Cloud DeveloperDays. Wydarzenie w całości dedykowane jest programistom i architektom tworzącym oprogramowanie, które jest wdrażane lub integrowane z platformami chmurowymi takimi jak Microsoft Azure, Google Cloud, czy Amazon Web Services.