Miejskie wsparcie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wsparcie w ramach PDK

Krakow PL logo

Miejscy konsultanci w ramach PDK pomagać będą trzem głównym adresatom, do których skierowana jest pomoc Prezydenta Miasta Krakowa określona w Zarządzeniu nr 910/2020 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 16.04.2020 r., czyli przedsiębiorcom, organizacjom pozarządowym oraz mieszkańcom.

Mając na uwadze obowiązujący w Polsce stan epidemii i związane z tym obostrzenia, PKD w pierwszej fazie funkcjonowania, będą działały w formule online, udzielając informacji mailowo oraz telefonicznie, a w miarę normalizacji sytuacji epidemicznej, uzyskają fizyczną lokalizację.

Konsultanci PDK udzielą informacji w zakresie funkcjonujących rozwiązań miejskich skierowanych do przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz mieszkańców, pomogą zorientować się w dostępnych pakietach finansowanych z regionalnych funduszy europejskich, a także wesprą w procesie korzystania z przepisów tzw. „Tarczy antykryzysowej”.

W ramach funkcjonowania PDK zostaną podjęte niezbędne działania, by pomoc udzielana była szybko i w sposób maksymalnie uproszczony wszędzie tam, gdzie pozwalają na to obowiązujące przepisy prawa.

Konsultanci PDK zapraszają do kontaktu od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:40-15:30.

pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: PAWEŁ MAJKA
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2020-05-02
Data aktualizacji: 2020-05-02
Powrót