Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zarejestruj się na Life Science Open Space – The Open Innovation Forum 2021!

22 listopada zaczyna się 11. edycja wydarzenia, dedykowanego branży life science, którego celem jest promocja i wsparcie nawiązywania współpracy w rozwijaniu i realizacji innowacyjnych przedsięwzięć i kreowaniu rozwiązań służących poprawie zdrowia i jakości życia.

Fot. materiały organizatora

Organizatorem Life Science Open Space jest Klaster LifeScience Kraków – Krajowy Klaster Kluczowy. Wydarzenie odbędzie się online. Na uczestników czekają 4 dni wypełnione krótkimi prezentacjami ofert współpracy oraz panelami dyskusyjnymi ekspertów, naukowców i przedstawicieli branży.

Program LSOS obejmuje pięć obszarów tematycznych:

  • HEALTH TECHNOLOGIES
  • DIGITAL HEALTH
  • BIOECONOMY
  • HEALTHY FOOD
  • BEAUTY&LIFESTYLE

oraz trzy sesje biznesowe:

  • CAREER IN LIFE SCIENCES
  • BUSINESS DEVELOPMENT
  • STARTUP SCENE

Dodatkowo przez dwa tygodnie, od 22 listopada do 3 grudnia, zarejestrowani uczestnicy mają do dyspozycji narzędzia pozwalające na umawianie indywidualnych spotkań b2b  a przez całe 365 dni – mogą prezentować swoją ofertę na Giełdzie/Marketplace.

Life Science Open Space adresowane jest do osób, które działają na rzecz zdrowia i jakości życia, reprezentujących wszystkie dziedziny nauki, biznesu i administracji, zainteresowanych technologiami, innowacjami, otwartych na współpracę lub szukających partnerów. Partnerem Generalnym wydarzenia jest Miasto Kraków.

Rejestracja na wydarzenie: https://life-science-open-space-2021.b2match.io/signup

Z kodem: ‘LSOSWKRAKOWIE’ rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna. Ilość miejsc jest ograniczona.

W przypadku pytań związanych z uczestnictwem w LSOS prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Renatą Fryc z Klastra LifeScience Kraków tel. 789 191 963.

Life Science Open Space – The Open Innovation Forum 2021, O Innowacjach i Wyzwaniach dla Zdrowia i Jakości Życia, to wydarzenie od lat związane z Krakowem, które na stałe wpisało się już w kalendarz najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży life science.

Więcej o LifeScience Open Space znajdziesz na www.lsos.info 

Zapraszamy!

pokaż metkę
Osoba publikująca: Monika Piechowicz
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Data publikacji: 2021-11-19
Data aktualizacji: 2021-11-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź