Kraków z tytułami: Gmina na 5! i Złota Gmina na 5!

W czwartek 20 maja Miasto Kraków zostało uhonorowane tytułem „Gmina na 5!” oraz „Złota Gmina na 5!” przyznawanymi na podstawie wyników corocznych badań prowadzonych w Instytucie Przedsiębiorstwa przy Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Kraków z tytułami: Gmina na 5! i Złota Gmina na 5!
Fot. Urząd Miasta Krakowa

Badania dotyczyły działań poszczególnych gmin w zakresie obsługi przedsiębiorców. Konferencja, na której zostały ogłoszone wyniki badań, miała na celu upowszechnienie dobrych praktyk stosowanych przez samorządy przy tworzeniu informacji publicznej dla inwestorów i przedsiębiorców oraz wykorzystaniu nowoczesnych mediów.

Konferencja była również okazją do omówienia najważniejszych wyzwań wpływających na rozwój lokalny, znaczenia nowoczesnych technologii i sposobów pobudzania i wspierania przedsiębiorczości w czasie pandemii.

Nasze miasto reprezentował w dyskusji Wojciech Łaptaś – zastępca dyrektora Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. oraz Patronatem Honorowym JM Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

pokaż metkę
Autor: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Osoba publikująca: Monika Piechowicz
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także