Rozwiń swój biznes w USA! Weź udział w spotkaniu SelectUSA 2021 (22.04.2021)

W czwartek 22 kwietnia w godz. 15:00-16:30 zapraszamy na spotkanie SelectUSA 2021 organizowane przez American Investor Desk przy Amerykańskiej Izbie Handlowej w Polsce (AmCham), U.S. Commercial Service oraz CASE - Council for American States in Europe. Konferencja odbędzie się online.

Rozwiń swój biznes w USA! Weź udział w spotkaniu SelectUSA 2021 (22.04.2021)
Fot. www.unsplash.com

„SelectUSA. Demystifying Investment in the USA: Steps for Success” to spotkanie dla wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych, rozwojem swojego biznesu w Stanach Zjednoczonych.

Spotkanie jest darmowe dla wszystkich przedsiębiorców, jednak ilość miejsc na spotkanie jest ograniczona.

W takcie 90 minut uczestnicy będą mogli wysłuchać wystąpień ekspertów, którzy opowiedzą o czynnikach pozwalających planować skuteczną ekspansję na rynek USA. Dodatkowo każdy może wziąć udział w części networkingowej, z przedstawicielami instytucji współorganizujących wydarzenie, Ambasady Stanów Zjednoczonych w Polsce, osobami reprezentującymi wybrane Stany (EDO) oraz innymi uczestnikami wydarzenia.

SelectUSA to międzynarodowy program wspierający przedsiębiorców w procesie inwestycyjnym, w szczególności poprzez dostarczanie informacji, łączenie przedsiębiorców z poszczególnymi agencjami stanowymi (EDO) i pomoc w prawidłowym rozumieniu przepisów federalnych.

Zarejestruj się już dziś na https://amcham-pl.glueup.com/event/select-usa-2021-demystifying-investment-in-the-usa-steps-for-success-35207/

Więcej informacji znajdziesz na stronie Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce www.amcham.pl

pokaż metkę
Osoba publikująca: Monika Piechowicz
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także