Konferencja Property Forum Online Regiony 2021 (14.04.2021)

W środę 14 kwietnia od godz. 13:30, zapraszamy na konferencję Property Forum Online dedykowanej branży nieruchomości komercyjnych w Polsce w tym m.in. w Krakowie. W wydarzeniu weźmie udział Pan Jacek Majchrowski – Prezydent Miasta Krakowa oraz Pani Katarzyna Wysocka – dyrektor Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa.

Konferencja Property Forum Online Regiony 2021 (14.04.2021)
Fot. materiały organizatora

Podczas wydarzenia prelegenci będą rozmawiać o wyzwaniach i perspektywach rynku nieruchomości komercyjnych w Trójmieście i Krakowie w covidowej rzeczywistości. Konferencja będzie się składała z debat podczas których uczestnicy będą mogli zastanowić się nad wykorzystaniem potencjału Krakowa przez biznes oraz przyszłością hoteli, biur i powierzchni logistyczno-magazynowych w mieście i zmianach związanych z COVID-19.

Wydarzenie zostało podzielone na dwa bloki:

  • Fokus na Trójmiasto (godz. 10:00-12:55)
  • Fokus na Kraków (godz. 13:30-16:25)

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować poprzez formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ

Regionalne konferencje Property Forum są organizowane od 9 lat i są jednym ze stałych wydarzeń branżowych związanych z rynkiem nieruchomości komercyjnych w Polsce. Po raz pierwszy – ze względu na pandemię – konferencja odbędzie się w formie zdalnej.  

pokaż metkę
Osoba publikująca: Monika Piechowicz
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także