Weź udział w konferencji z zakresu prawa podatkowego

Już po raz 14. odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego pt. "Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym?". Tegoroczna edycja zostanie przeprowadzona w formule online, w dniach 16-17 kwietnia.

Weź udział w konferencji z zakresu prawa podatkowego
Fot. mat. prasowe

Tegoroczna konferencja odbędzie się w wyjątkowej formie na platformie Clickmeeting i będzie skupiać się na zagadnieniach, związanych z już wprowadzonymi oraz nadchodzącymi zmianami w prawie podatkowym. Rozważania zostaną podjęte w ramach 4 paneli tematycznych:

  • ogólne prawo podatkowe
  • podatki bezpośrednie
  • podatki pośrednie
  • nowe technologie i innowacje w podatkach.

Dyskusje na powyższe tematy prowadzić będą do odpowiedzi na tytułowe pytanie „Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym?”. Dodatkowo, każdy panel ekspercki zostanie zakończony dyskusją pomiędzy prelegentami. To będzie dobra okazja do wymiany zdań, spostrzeżeń i doświadczeń między profesorami prawa, przedstawicielem administracji publicznej, praktykami oraz publicznością.

O prelegentach

Podobnie jak w ubiegłych latach, do grona prelegentów zaproszono wybitnych reprezentantów prawa podatkowego, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Będą to m.in.: prof. dr hab. Bogumił Brzeziński, prof. dr hab. Paweł Borszowski, prof. dr hab. Hanna Litwińczuk, prof. dr hab. Witold Modzelewski, prof. dr hab. Wojciech Morawski.

Udział w konferencji jest bezpłatny i certyfikowany, obowiązuje rejestracja.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć na Facebooku.

Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Agnieszka Stasiak
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także