Vademecum dla przedsiębiorcy, czyli pomoc w czasie pandemii

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości przy udziale Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie opracowało „Vademecum na czas pandemii – dla przedsiębiorców i pracowników małopolskich firm, znajdujących się w trudnej sytuacji ekonomicznej – w związku z COVID-19”. Powołano również specjalny zespół wsparcia przedsiębiorstw w czasie pandemii.

Vademecum dla przedsiębiorcy, czyli pomoc w czasie pandemii
Fot. Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości

„Vademecum na czas pandemii…” to praktyczny poradnik zawierający opis obecnie dostępnych poszczególnych instrumentów pomocowych zarówno na szczeblu rządowym, jak i samorządowym, z których mogą korzystać małopolscy przedsiębiorcy i pracownicy małopolskich firm.

W Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości rozpoczyna również prace zespół, który będzie pomagał zainteresowanym przedsiębiorcom, których działalności ucierpiały w wyniku pandemii. Konsultacje na temat dostępnych instrumentów pomocowych zebranych w vademecum, będą udzielane za pośrednictwem infolinii, maili, a także webinariów, czy szkoleń. Vademecum jest dostępne tutaj.

Szczegółowe informacje na temat form wsparcia dla przedsiębiorców można znaleźć na stronie Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paweł Majka
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także