Podsumowanie akcji „W te Święta zamawiam online!”

6 stycznia krakowski magistrat zakończył pierwszą edycję projektu mapowego „W te Święta zamawiam online!”. Choinki, świąteczne ozdoby, wyroby garmażeryjne czy rękodzielnicze – to tylko niektóre z propozycji 354 lokalnych firm o których mieszkańcy Krakowa mogli dowiedzieć się bez konieczności wychodzenia z domu.

Mapa świąteczna w liczbach

Podsumowanie akcji „W te Święta zamawiam online!”
Fot. Urząd Miasta Krakowa

Szczegółowe podsumowanie dotyczące projektów mapowych realizowanych przez Kraków w 2020 roku zostanie udostępnione na stronie www.business.krakow.pl.

Wsparcie dla przedsiębiorców

Strona www.rynek.krakow.pl to trzecia mapa stworzona przez Miasto Kraków w ramach wsparcia przedsiębiorców w czasach pandemii.  Odbiorcami mapy byli mieszkańcy i przedsiębiorcy z Krakowa oraz firmy z okolicznych gmin zrzeszone głównie w ramach Stowarzyszenia Metropolia Krakowska. Projekt umożliwiał wybór konkretnego podmiotu na mapie oraz zapoznanie się z jego ofertą. Mapa prezentowała ponad 40 rodzajów różnorodnych świątecznych produktów od wigilijnych potraw, przez dekoracje okolicznościowe aż po bogaty wybór upominków świątecznych.

Aktualnie wspierane projekty

Mapa świąteczna to nie jedyny projekt mapowy, który został stworzony z myślą o przedstawicielach lokalnego biznesu w Krakowie.

Zachęcamy wszystkich krakowskich do zgłaszania się do mapy Jestem AKTYWNY dostępnej pod adresem: www.jestemaktywny.krakow.pl.

Dla osób prowadzących działalność w sektorze gastronomii utworzono dodatkowo mapę krakowskiej gastronomii. Mapa znajdziesz pod adresem: www.jedzenie.krakow.pl.

Udział we wszystkich narzędziach mapowych Miasta Kraków jest w całości bezpłatny.

Dla sprawniejszej komunikacji magistrat utworzył również adres mailowy jestemaktywny@um.krakow.pl, na który można przesyłać informacje dotyczące aktualizacji wyświetlanych danych, dosłać zdjęcie swojej oferty czy uzyskać więcej informacji o projekcie. 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Dagmara Bobrowska-Dziduszko
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także