Zgłoś się do darmowej, świątecznej mapy Krakowa

Cały czas trwają zapisy do świątecznej mapy Krakowa, czyli mapy z ofertą świąteczną krakowskich i okolicznych przedsiębiorców dostępną na www.rynek.krakow.pl. Z inicjatywy krakowskiego magistratu mogą skorzystać mieszkańcy, przedsiębiorcy, rzemieślnicy i rękodzielnicy z Krakowa i okolic. Projekt będzie realizowany przez cały okres świąteczno-noworoczny, czyli do 6 stycznia 2021 roku.

Zobacz:  MAPA ŚWIĄTECZNA

Zgłoś się do darmowej, świątecznej mapy Krakowa
Fot. Urząd Miasta Krakowa

Co nowego?

W łatwiejszym i szybszym podejmowaniu decyzji o tym, skąd w tym roku możemy zamówić świąteczne dania lub co powinno stać się choinkowym upominkiem, pomocne staną się nowe funkcjonalności, które Kraków udostępnił na świątecznej mapie.

Jedną z nich jest wyświetlanie witryn podmiotów, które wypełniły ankietę i stały się częścią mapy. Losowo generowany układ pozwala zapoznać się z aż 157 stronami internetowymi czy profilami z mediów społecznościowych w jednym miejscu, co z pewnością pozwoli wybrać interesujące nas produkty.

Mapa została także rozszerzona o podmioty z okolic Krakowa, które oferują swoje produkty mieszkańcom stolicy Małopolski.

Pozostałe działania mapowe

Z myślą o krakowskich przedsiębiorcach została stworzona mapa Jestem AKTYWNY dostępna pod adresem: www.jestemaktywny.krakow.pl.

Dla osób prowadzących działalność w sektorze gastronomii działa mapa krakowskiej gastronomii dostępna pod adresem: www.jedzenie.krakow.pl.

Udział we wszystkich narzędziach mapowych Miasta Kraków jest w całości bezpłatny.

Dla sprawniejszej komunikacji magistrat utworzył również adres mailowy jestemaktywny@um.krakow.pl, na który można przesyłać informacje dotyczące aktualizacji wyświetlanych danych, dosłać zdjęcie swojej oferty czy uzyskać więcej informacji o projekcie. 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Dagmara Bobrowska-Dziduszko
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także