Zapraszamy do udziału w Life Science Open Space Online Week

Life Science Open Space Online Week

Forum Współpracy dla Zdrowia i Jakości Życia

Nowa rzeczywistość – nowe wyzwania, 23-27 listopada 2020

Zapraszamy do udziału w Life Science Open Space Online Week
Fot. Klaster Life Science Kraków

Life Science Open Space to wydarzenie i platforma współpracy, otwarta dla projektów, pomysłów i szans, których celem jest zastosowanie wiedzy, technologii i zdolności dla rozwiązania problemów dotyczących naszego zdrowia i jakości życia. To unikalne wydarzenie, na którym w jednym miejscu i czasie spotykają się naukowcy, przedsiębiorcy, lekarze i urzędnicy w celu nawiązania współpracy i uzyskania wymiernych efektów. W roku pod znakiem COVID-19, impreza ma szczególne znaczenie i odbywa się online.

LSOS to platforma dla osób otwartych na współpracę, szukających partnerów do rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć w różnych dziedzinach - od nowych technologii medycznych, farmacji i kosmetyki po technologie żywnościowe i środowiskowe oraz od nauki poprzez finanse do biznesu. W rzeczywistości, na #LSOS2020 nie jest ważne skąd pochodzisz, a jedynie co robisz dla zdrowia i jakości życia i czy można z Tobą nawiązać współpracę.

Pandemia COVID-19 stworzyła zagrożenie, ale jednocześnie pokazała nowe potrzeby i możliwości współpracy dla poprawy naszego zdrowia i jakości życia. Dlatego #LSOS2020 jest nie tylko wydarzeniem, ale staje się również realną platformą trwałej współpracy, w tym również w zakresie walki z pandemią COVID-19 i jej skutkami.

Zostań PRELEGENTEM i przedstaw swój projekt, ideę, potrzebę czy ofertę współpracy lub weź aktywny udział jako UCZESTNIK.

WWW.LSOS.INFO #LSOS Online Week 2020 – jak skorzystać?

  • Wybierz ścieżkę tematyczną, która Cię interesuje i dołącz do webinarów (Digital Health Personalised Medicine, Bioeconomy, Healthy Food, Career in life science, Business Development, COVID-19)
  • Stwórz własny profil i przedstaw swoją ofertę – produkt, usługę (Marketplace)
  • Umów się i spotkaj online z innymi uczestnikami (Spotkania B2B).

LSOS 2020 baner

Odwiedź Kraków – tym razem wirtualnie – i weź udział w tegorocznym Life Science Open Space!

pokaż metkę
Osoba publikująca: Dagmara Bobrowska-Dziduszko
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także