Nowy adres mapy gastronomii w Krakowie

Odwiedź mapą krakowskiej gastronomii pod nowym, łatwiejszym do zapamiętania adresem www.jedzenie.krakow.pl. Skorzystaj z oferty smacznych dań serwowanych w Twojej okolicy przez lokalne firmy z dowozem lub na wynos. Wejdź i sprawdź sam jak to działa!

Interaktywna mapa lokali gastronomicznych

Nowy adres mapy gastronomii w Krakowie
Fot. pixabay.com

 

Mapę „Branża gastronomiczna w Krakowie” dziennie odwiedza ponad 5 800 osób a liczba wczorajszych wyszukiwań sięgnęła niespełna 50 tysięcy. Każdego dnia zwiększa się liczba podmiotów, które chcą pojawić się na mapie. Przygotowana przez miasto mapa lokali gastronomicznych powstała w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców oraz jako forma wsparcia branży gastronomicznej w trudnych czasach.

Aby pojawić się na mapie wystarczy wypełnić krótką ankietę w której należy wskazać podstawowe dane dotyczące prowadzonej działalności (adres, dane kontaktowe, sposoby płatności itp.). Podmioty wypełniające ankietę równocześnie pojawiają się na mapie Jestem AKTYWNY – serwisie mapowym dedykowanym różnorodnym podmiotom gospodarczym aktywnie działającym w czasach pandemii.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Dagmara Bobrowska-Dziduszko
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także