Małopolski Festiwal Innowacji

Festiwal odbędzie się w dniach 19-26 października.

Małopolski Festiwal Innowacji
Fot. Metropolia Krakowska

W jego ramach zaplanowano m.in. dedykowane dla przedsiębiorców z Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego wydarzenie dotyczące pozyskiwania środków z Funduszy Europejskich na innowacje.

Spotkanie online: „Bądź innowacyjny – wsparcie dla przedsiębiorczych”!

Małopolski Festiwal Innowacji to świetna okazja by dowiedzieć się więcej na temat wsparcia z Funduszy Europejskich na realizację projektów innowacyjnych. Specjaliści z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przedstawią w kompleksowy sposób aktualne informacje dotyczące środków dla firm.

22 października br. przedsiębiorcy z Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego, będą mogli usłyszeć o tym skąd pozyskać środki na: badania i rozwój, wprowadzenie na rynek nowych lub ulepszonych produktów i usług czy zwiększenie konkurencyjności MŚP.

Bezpłatne spotkanie online rozpocznie się o godzinie 10:00 a jego program obejmuje m.in.:

  • przedstawienie zasad ubiegania się o wsparcie na realizację projektów innowacyjnych, wsparcie w ramach Programu Inteligentny Rozwój, m.in: „Szybka Ścieżka, „Kredyt na innowacje technologiczne”, programy akceleracyjne;
  • omówienie zasad aplikowania o środki na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej, wsparcie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, m.in: ”pożyczki na zwiększenie konkurencyjności MŚP”, „bony na specjalistyczne doradztwo”.

By wziąć udział w spotkaniu trzeba do 19 października br. do godziny 12:00 wypełnić i wysłać elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link do zalogowania się na szkolenie.

Więcej informacji, w tym formularz rejestracyjny

Opis pozostałych punktów programu Festiwalu

pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: Paweł Majka
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także