Wynajmij lokal użytkowy!

Po czterech miesiącach przerwy wracają aukcje na najem lokali użytkowych. Złagodzenie restrykcji sanitarnych umożliwiło zorganizowanie aukcji w lipcu. Termin – zgodnie z obowiązującymi zasadami – planowany jest na ostatni roboczy dzień miesiąca, czyli 31 lipca.

Wynajmij lokal użytkowy!
Fot. Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

Dzięki uprzejmości Krakowskiego Klubu Szermierzy licytacja przeprowadzona zostanie na sali gimnastycznej przy siedzibie Zarządu Budynków Komunalnych przy ul. Czerwieńskiego 16 i rozpocznie się o godzinie 10.00.

Aukcje na poszczególne lokale, ujęte w wykazach lokali przeznaczonych do wynajęcia, zostaną podzielone na tury. Ilość tur, w tym adresy poszczególnych lokali licytowanych w danej turze oraz godziny przeprowadzenia poszczególnych tur zostaną określone po zakończeniu terminu przyjmowania ofert, czyli 30 lipca, a informacja ta podana zostanie do publicznej wiadomości.

Będzie można wynająć atrakcyjne lokale położone m.in. w obrębie Rynku Głównego np.: lokal o powierzchni 36,13 m2 położony przy ul. św. Jana 2; lokal o powierzchni 50,69 m2 położony przy pl. Wszystkich Świętych 8, jak również lokale w rejonie ul. Basztowej, ul. Józefa, ul. Królewskiej i ul. Długiej.

Ciekawie wygląda również oferta lokali w Nowej Hucie. Do wynajęcia będą m.in. lokal położony na os. Centrum B nr 3 o powierzchni ogólnej 256,20 m2, czy też lokale na osiedlach Ogrodowym i Słonecznym.

Szczegółowych informacji o zasadach przeprowadzania aukcji, jak również o pustostanach lokali użytkowych do wynajęcia udziela Referat Lokali Użytkowych Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie przy ul. Czerwieńskiego 16. Tel.: 12 616 61 54 lub 12 291 28 75.

pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także