Najnowsze szkolenia w IPH

Zapraszamy na szkolenia w drugiej połowie lutego i na początku marca: Warsztaty: „Zwinne projektowanie celów” - 27 lutego oraz Praktycznie o finansowaniu innowacji w firmie - 3 marca.

Najnowsze szkolenia w IPH
Fot. IPH

Warsztaty: „Zwinne projektowanie celów” - 27 lutego

Enterprise Europe Network przy IPH serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach projektowania biznesowego pt. „Zwinne projektowanie celów”, które odbędą się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 27 lutego 2020 r. o godz. 9.30

Warsztaty skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, w szczególności do menedżerów - osób wyznaczających cele dla siebie i swoich zespołów; osób odpowiedzialnych za zaplanowanie i realizację celów; osób przygotowujących strategie rozwoju.

KORZYŚCI – w trakcie warsztatów UCZESTNICY:

  • Dowiedzą się jak zaangażować zespół w projektowanie i realizację celów
  • Poznają zasady integrowania celów ze strategią firmy lub zespołu
  • Poprawią zrozumienie celów i skrócą czas ich określania
  • Skoncentrują się na priorytetach i rezultatach
  • Nauczą się projektować wskaźniki KPI oraz inicjatywy rozwojowe
  • Zobaczą jak integrować cele we współpracy
  • Nauczą się korzystać z GO Model Canvas na etapie zarządzania realizacją celów

GO Model Canvas, to metoda, która wspiera indywidualne i zespołowe projektowanie celów. Jest doskonałym wsparciem w komunikacji liderów i ich zespołów. Nie tylko ułatwia planowanie celów, ale umożliwia zbudowanie transparentnego systemu zarządzania i współpracy. Za pomocą GO Model Canvas szybko zaprojektujesz cele i zaprezentujesz je w jasny i zrozumiały sposób. Połączysz je w szerszą koncepcję rozwoju i zintegrujesz z celami innych osób oraz strategią firmy.

Warsztaty poprowadzi:
Pan Tomasz Krzemiński – Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej XELLECT. Trener biznesu, Project Manager, specjalista  w obszarze planowania strategicznego i rozwoju systemów zarządzania. Posiada praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi w obszarach strategii organizacyjnych oraz performance management. Zajmuje się modelowaniem biznesu i jest zaangażowany w projekty związane z rozwojem innowacji oraz tworzeniem nowych przedsięwzięć biznesowych. Zrealizował kilkadziesiąt projektów dotyczących strategii i poprawy efektywności. Jako konsultant i trener brał udział w Rządowym Projekcie Polsko-Szwajcarskim. Autor koncepcji wspierających zarządzanie: GO Model Canvas, Stragiler, Extreme Strategy Design.

Udział w warsztatach jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji, w tym program i formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora


Praktycznie o finansowaniu innowacji w firmie - 3 marca

Wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu „Praktycznie o finansowaniu innowacji w firmie”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 3 marca 2020 r. o godz. 9.00.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP z Małopolski, zainteresowanych ubieganiem się o dotację w ramach „Kredytu na Innowacje Technologiczne” - instrumentu wsparcia finansowego mającego na celu podniesienie innowacyjności i konkurencyjności poprzez umożliwienie im wdrożenia innowacji technologicznych będących wynikiem prac B+R.

W drugiej części przedstawimy Gwarancję Biznesmax, bezpłatne zabezpieczenie kredytu z dopłatą do odsetek.

Do udziału w spotkaniu w szczególności zapraszamy firmy innowacyjne oraz firmy planujące inwestycję o charakterze innowacji proekologicznej (fotowoltaika, farmy wiatrowe, inwestycje w oszczędność energii, elektromobilność).


Omawiane produkty są skierowane do firm z historią finansową.
Spotkanie poprowadzą eksperci Banku Gospodarstwa Krajowego

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Więcej informacji, w tym program i formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora

Pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: PAWEŁ MAJKA
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także