Komunikat archiwalny

Nowe szkolenia w IPH - październik

Izba Przemysłowo Handlowa zaprasza na trzy szkolenia zorganizowane w październiku:

  • „Najnowsze zmiany w podatku VAT” - 8 października,
  • "Znakowanie produktów żywnościowych na Jednolitym Rynku UE” - 10 października,
  • Spotkanie informacyjne: Austria jako lokalizacja biznesowa – Szanse i możliwości dla firm polskich - 23 października
Nowe szkolenia w IPH - październik
Fot. IPH

Szkolenie pt. „Najnowsze zmiany w podatku VAT”, odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 8 października 2019 r. o godz. 9.30.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców, pracowników działów księgowych, podatkowych i finansowych oraz innych osób zajmujących się na co dzień rozliczaniem podatków.

Celem szkolenia jest omówienie najnowszych wprowadzonych oraz planowanych zmian w podatku VAT. Zmiany te nakładają na podatników obowiązek wdrożenia nowych mechanizmów wymaganych przez ustawodawcę.

Szkolenie poprowadzi:
Pani mec. Justyna Zając-Wysocka – radca prawny, doradca podatkowy, Dyrektor Departamentu Doradztwa Podatkowego i członek zarządu w Małopolskim Instytucie Studiów Podatkowych Sp. z o.o. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa prawno-podatkowego oraz obsługi sporów podatkowych. Jest autorką licznych publikacji eksperckich z zakresu prawa podatkowego oraz uznanym wykładowcą problematyki podatku od towarów i usług.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 405,90 zł. (330 zł. + 23% VAT)
Koszt udziału dla firm członkowskich IPH w Krakowie wynosi 332,10 zł. (270 zł. + 23% VAT)

Więcej informacji


Szkolenie pt. „Znakowanie produktów żywnościowych na Jednolitym Rynku UE”, odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 10 października 2019 r.  

Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP działających w branży spożywczej. Celem szkolenia jest omówienie zasad dotyczących znakowania opakowań środków spożywczych.

Szkolenie poprowadzi:
Pani Agnieszka Kawecka – doktor nauk o zarządzaniu i jakości. Pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Specjalista w zakresie opakowalnictwa towarów, znakowania i bezpieczeństwa żywności, rzeczoznawca ds. opakowalnictwa i przechowalnictwa towarów Polskiego Towarzystwa Towaroznawczego.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji


Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH oraz ABA – Austrian Business Agency i Kancelaria LegalPartners serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu pt. „Austria jako lokalizacja biznesowa – Szanse i możliwości dla firm polskich”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 23 października 2019 r. o godz. 15.00.

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych zarówno rozpoczęciem, jak i kontynuacją swojej działalności na terenie Republiki Austrii.
Głównym tematem wydarzenia będzie przybliżenie możliwości inwestycyjnych w Austrii z naciskiem na uwarunkowania prawne działalności przedsiębiorstwa.

Więcej informacji

Pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: PAWEŁ MAJKA
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także