Komunikat archiwalny

Nowe szkolenia w IPH

Izba Przemysłowo Handlowa w Krakowie zaprasza na szkolenia dla przedsiębiorców z zakresów: "Jak zdobywać rynki Azji Centralnej", "Delegowanie pracowników do pracy za granicą", "Zmiany w podatku VAT oraz CIT/PIT od 1 stycznia 2019 r."

Nowe szkolenia w IPH
Fot. IPH

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Jak zdobywać rynki Azji Centralnej (Kazachstan, Uzbekistan, Mongolia) vs Kaukaz (Gruzja, Armenia, Azerbejdżan)”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 15 listopada 2018 r. o godz. 9.30.

Szkolenie organizowane jest w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, którego koordynatorem w Małopolsce jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców (właścicieli firm, dyrektorów / kierowników  działu eksportu, menadżerów / specjalistów ds. sprzedaży eksportowej) zainteresowanych ekspansją zagraniczną na nowe rynki (Azji Centralnej oraz Kaukazu).  

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się:Światowy tydzień obrazek

    jak przygotować się do ekspansji na nowych rynkach,
    jakie są fakty, mity i stereotypy na tych rynkach,
    jak prowadzić rozmowy handlowe i negocjować w Azji Centralnej, a jak na Kaukazie,
    co cenią partnerzy handlowi, jak ich pozyskać i przekonać do własnego biznesu,
    jakie kanały dystrybucji wykorzystywać na tych rynkach,
    jakie narzędzia marketingowe będą skuteczne w tych krajach,
    jak dobrać optymalnie formę prowadzenia działalności,
    jakie szanse wykorzystać na rynkach Azji Centralnej, a jakie na rynkach kaukaskich,
    jakie zagrożenia mogą ich czekać na tych rynkach i jak się przed nimi zabezpieczyć?

Szkolenie poprowadzi Pan Grzegorz Bratek, Dyrektor Zarządzający firmy konsultingowej Eurospektrum, twórca zespołu Export-Experts, wieloletni menedżer sprzedaży eksportowej w czołowych firmach polskich i zagranicznych. Posiada 17 letnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne (ze szczególnym uwzględnieniem Kazachstanu, Uzbekistanu, Mongolii, Azerbejdżanu, Armenii i Gruzji) oraz bogate doświadczenie w konsultingu międzynarodowym, prowadzeniu szkoleń eksportowych oraz handlowych w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza na adres e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy.

______________________________________________________________________

Szkolenie: Delegowanie pracowników do pracy za granicą w 2018 r. - 16 listopada

Światowy tydzień obrazekWydarzenie jest organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, którego koordynatorem w Małopolsce jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Szkolenie jest adresowane do przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy delegują lub zamierzają delegować pracowników za granicę. Do udziału w szkoleniu zapraszamy w szczególności pracowników działów kadr oraz księgowości, jak również właścicieli firm.

Celem szkolenia jest omówienie praktycznych zagadnień z zakresu delegowania pracowników do pracy za granicą z uwzględnieniem zmian wdrożonych Dyrektywą 2018/957 z dn. 28.06.2018 r. W trakcie szkolenia zostaną omówione m.in. następujące zagadnienia: zagraniczna podróż służbowa vs. oddelegowanie pracowników w ramach świadczenia usług za granicą; ubezpieczenia społeczne pracowników wykonujących pracę poza granicami Polski, podatkowe aspekty rozliczania podróży służbowej, jak również podatkowe skutki oddelegowania dla pracownika/pracodawcy.

Bezpośrednio po zakończeniu szkolenia będzie możliwość skorzystania z udziału w  bezpłatnych indywidualnych konsultacjach z ekspertami.

Szkolenie i konsultacje poprowadzą:

Pani Anna Stokłosa LL.M   – radca prawny, specjalista prawa pracy, w szczególności tematyki związanej z delegowaniem pracowników i zatrudnianiem cudzoziemców. Doświadczony szkoleniowiec zagadnień związanych z problematyką zatrudnienia. Posiada bogate doświadczenie praktyczne w kwestiach związanych ze stosowaniem prawa, zarówno na etapie doradztwa, jak też w postępowaniach kontrolnych i sądowych.

Pani Justyna Zając-Wysocka – członek zarządu oraz Dyrektor Departamentu Doradztwa Podatkowego w Małopolskim Instytucie Studiów Podatkowych sp. z o. o., radca prawny, doradca podatkowy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału mają firmy z Małopolski.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszenia na adres e-mail: mrak@iph.krakow.pl.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy.

____________________________________________________________________________________________________________________

Szkolenie: Zmiany w podatku VAT oraz CIT/PIT od 1 stycznia 2019 r. – co czeka podatników w 2019 r.? - 11 grudnia

Szkolenie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców, pracowników działów księgowych, podatkowych i finansowych oraz innych osób zajmujących się na co dzień rozliczaniem podatków.

Celem szkolenia jest omówienie zmian w podatkach, które wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2019 r. oraz zmian projektowanych będących obecnie w trakcie procesu legislacyjnego.

Szkolenie poprowadzi Pani Mec. Justyna Zając-Wysocka – radca prawny, doradca podatkowy, Dyrektor Departamentu Doradztwa Podatkowego i członek zarządu w Małopolskim Instytucie Studiów Podatkowych Sp. z o.o. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa prawno-podatkowego oraz obsługi sporów podatkowych. Interesuje się również opodatkowaniem spółek kapitałowych oraz procedurą sądowo-administracyjną. Jest autorką licznych publikacji eksperckich z zakresu prawa podatkowego oraz uznanym wykładowcą problematyki podatku od towarów i usług.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 300 zł + 23% VAT (369 zł.)
Firmy członkowskie IPH otrzymują 20% zniżki – koszt udziału wynosi 240 zł + 23% VAT (295,20 zł.)

Cena szkolenia obejmuje:
- udział w szkoleniu
- materiały szkoleniowe
- przerwy kawowe, poczęstunek (kawa, herbata, napoje, ciastka, kanapki)
- zaświadczenie o uczestnictwie.

Ilość miejsc ograniczona!
O przyjęciu zgłoszenia decyduje otrzymanie formularza zgłoszeniowego i data wpływu opłaty!!!

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza na adres e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl  oraz dokonanie opłaty za udział w szkoleniu na nr konta podanego w formularzu zgłoszeniowym.

 

Pokaż metkę
Autor: CWP
Osoba publikująca: PAWEŁ MAJKA
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także