Targi Pracy AGH przed nami!

Bilans Kariery, europejskie pośrednictwo pracy EURES, poradnictwo zawodowe - to tylko niektóre z usług, o których będą informowali doradcy zawodowi Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie podczas jesiennej edycji Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej.

Targi Pracy AGH przed nami!
Fot. mat. prasowe

W Targach Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej, które odbędą się 8 listopada 2018 r. w Gmachu Głównym Uczelni (paw. A0) przy Al. Mickiewicza 30 w Krakowie, weźmie udział około 107 wystawców.

W trakcie wydarzenia na stoisku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie w godz. od 10.00 do 16.00 będzie można uzyskać informacje dotyczące warsztatów i zajęć organizowanych przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, europejskiego pośrednictwa pracy EURES oraz Bilansu Kariery - usługi pozwalającej na podsumowanie swojego dorobku: doświadczenia zawodowego, wykształcenia oraz odbytych kursów i szkoleń, a także innych posiadanych, nieudokumentowanych umiejętności. Bilans Kariery, będący elementem projektu "Kierunek Kariera", stanowi także pierwszy krok do otrzymania bonów szkoleniowych na szkolenia językowe, komputerowe, kursy prawa jazdy kat. A, B, C, C+E, wkrótce też na szkolenia zawodowe. 

Szczegółowe informacje odnośnie targów, organizowanych przez Centrum Karier Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, znajdują się na stronie: www.targi.agh.edu.pl.

 

Źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Autor: Kinga Drzazga
Tagi: praca, targi

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także