Informacje na temat działań i projektów UMK

Kraków gospodarzem światowego szczytu

15 i 16 listopada Kraków odważnie spojrzy w przyszłość. Wtedy to w ICE Kraków odbędzie się pierwszy światowy szczyt „Ekonomii otwierających się oczu” (Open Eyes Economy Summit). W wydarzeniu wezmą udział wybitne osobowości ze świata nauki, ekonomii, kultury i polityki. Wszystko po to, aby wnieść nową jakość w globalną dyskusję o przyszłości.

Kraków gotowy na rozwój technologii kosmicznych

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, Prezes i Wiceprezes Krakowskiego Parku Technologicznego Wojciech Przybylski i Małgorzata Popławska, Rektor Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. Jan Kazior oraz Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa podpisali list intencyjny dotyczący współpracy w zakresie utworzenia inkubatorów przedsiębiorczości Europejskiej Agencji Kosmicznej i wspólnego działania w obrębie rozwoju technologii kosmicznych.

Szkolenie: Cyberzagrożenia – ich wpływ na biznes - 22 listopada

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu nt. „Cyberzagrożenia – ich wpływ na biznes”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 22 listopada 2016 r. o godz. 10.00.

Start # KRK up: siedem dni festiwalu startupów

Blisko dwadzieścia bezpłatnych spotkań, prelekcji i warsztatów czeka na uczestników drugiej edycji tygodnia startupów StartKRKup.

24-godzinny maraton o zmianach klimatu w Krakowie

Climathon to międzynarodowa akcja, która 28 października odbędzie się jednocześnie w 121 największych miastach na całym świecie.

XV. Słowacko – Polskie Forum Gospodarcze, 10 listopada 2016 r

Rozwój stosunków gospodarczych między Polską a Słowacją należy do priorytetów Ambasady RP w Bratysławie.

Szkolenie: Innowacyjne modele biznesowe - 18 listopada

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Innowacyjne modele biznesowe”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 18 listopada 2016 r., o godz. 9.00.

Konferencja SMART CITY - założenia i perspektywy - 17 listopada

„SMART CITY - założenia i perspektywy"
17 listopada 2016
NOVOTEL KRAKÓW CITY WEST
ul. Armii Krajowej 11, 30 -150 Kraków

Get in the Ring! - międzynarodowy konkurs dla start-upów

W imieniu Ambasady Węgier w Polsce informujemy, że 24 listopada 2016 r. w Budapeszcie odbędzie się regionalny etap inicjatywy Get in the Ring! - międzynarodowego konkursu o unikalnej formule, skierowanego do start-upów. http://info@getinthering.hu

Szkolenie
2016-10-12

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu nt. „Zasady gospodarowania opakowaniami i odpadami opakowaniowymi w świetle ostatnich zmian przepisów krajowych oraz UE”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 19 października 2016 r. o godz. 9.00.