Informacje na temat działań i projektów UMK

Szansa dla kreatywnych przedsiębiorców

Prowadzisz własny innowacyjny biznes? Masz od 18 do 30 lat? Szukasz okazji, aby zaprezentować szerzej swój pomysł?

„Na swoim, czy u kogoś?”

Biuro Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych zaprasza wszystkich mieszkańców Krakowa prowadzących lub pragnących rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej do udziału w mini-seminarium organizowanym 26 stycznia br. przez Wydział Spraw Administracyjnych UMK - Oddział Obsługi Przedsiębiorcy.

Zaproszenie do bezpłatnego udziału w targach turystycznych

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas targów turystycznych Tour Salon w Poznaniu w dniach 17-19 luty 2017 r. rozpoczniemy nowy projekt przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorców działających w zakresie turystyki i czasu wolnego.

Konsultacje dla MŚP – ocena rozporządzenia REACH

Ośrodek EEN przy IPH w Krakowie serdecznie zachęca przedstawicieli sektora MŚP do wzięcia udziału w konsultacjach i wyrażenia swojej opinii nt. funkcjonowania rozporządzenia UE w sprawie rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i stosowanych ograniczeń w zakresie chemikaliów - REACH.

  IATI Monday Business Meeting – współpraca z Krajowymi Klastrami Kluczowymi

Instytut Autostrada Technologii i Innowacji zaprasza na trzecie spotkanie pt. IATI Monday Business Meeting (IATI MBM) o tematyce współpraca z Krajowymi Klastrami Kluczowymi, które odbędzie się w dniu 23.01.2017 r. w sali konferencyjnej AGH nr 106, paw. A-0, Kraków, al. Mickiewicza 30 w godzinach 12.00-15.00.

Tokio: Seminarium promujące polskie technologie IT

Uprzejmie informujemy, iż 16 czerwca 2017 r. Wydział Polityczno-Ekonomiczny oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tokio planują zorganizować w japońskiej stolicy seminarium promujące polskie technologie IT, które mogłyby znaleźć zastosowanie w sektorze FinTech

CeBIT 2017 - giełda kooperacyjna i polskie stoisko narodowe na targach teleinformatycznych w Hanowerze

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie serdecznie zaprasza firmy oraz inne podmioty działające w branży IT/ICT (big data, cloud computing, internet, aplikacje mobilne, business security, communication & network) do udziału w giełdzie kooperacyjnej Future Match 2017 organizowanej podczas targów CeBIT 2017, w dniach 20 - 24 marca 2017 r. w Hanowerze w Niemczech.

Ogłoszenie o konkursie do działania 3.3 POIR, poddziałanie 3.3.3

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłasza nabór wniosków w konkursie do działania 3.3 POIR, poddziałanie 3.3.3.

Misja gospodarcza na Vibrant Gujarat

Zapraszamy do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej do Indii. Plany przedsięwzięcia powiązane są ze szczytem gospodarczym Vibrant Gujarat Global Summit 2017, odbywającym się w dniach 10 – 13 stycznia 2017 r. w Ahmadabad, w Stanie Gujarat.

Polska noc na finale europejskich nagród startupowych!

Na początku grudnia w Słowenii odbył się finał Central European Startup Awards. Podczas wydarzenia wyróżniono startupy z Europy Środkowo-Wschodniej. Polskie firmy zdobyły 5 z 13 statuetek i powalczą o laury w globalnej rywalizacji! Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER jest krajowym partnerem wydarzenia.