Informacje na temat działań i projektów UMK

Międzynarodowe spotkania online dla branży ICT i zielonych technologii

W dniach 22-30 września 2021 r. odbędzie się Green and ICT Brokerage Event – bezpłatna wirtualna giełda kooperacyjna dla branży ICT i zielonych technologii, organizowana przez ośrodek Enterprise Europe Network z Tajwanu.

TAFTIE ePitch – znajdź inwestora online

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w trzeciej w 2021 r. sesji pitchingowej organizowanej online (ePitch), która odbędzie się we wtorek, 23 listopada 2021 r. o godzinie 14:00. http://monika_fiszer@parp.gov.pl

Szkolenia w IPH - koniec września

Izba Przemysłowo Handlowa w Krakowie zaprasza na następujące szkolenia w końcówce września:

  • Webinar: ABC cyfrowego eksportu w internecie – od czego zacząć - 28 września
  • Webinar: E-commerce – zagadnienia prawne i handlowe rynku francuskiego - 30 września
Fundusze Europejskie wspierają MŚP w obszarze cyfryzacji

„Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji – Bony na cyfryzację” to nowe działanie w ofercie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Ma na celu zwiększenie wykorzystania technologii cyfrowych w polskich przedsiębiorstwach. Przedsiębiorca ubiegający się o dofinansowanie może liczyć na wsparcie w wysokości od 51 do nawet 255 tys. zł. Wnioski można zgłaszać w terminie od 20 września do 20 października 2021 r. Konkurs jest z finansowany Programu Inteligentny Rozwój.

Dzień Otwarty Klastra LifeScience Kraków – spotkajmy się!

Dzień Otwarty to nasze doroczne spotkanie Partnerów i Sympatyków Klastra LifeScience Kraków, którego celem jest podsumowanie działań, przedstawienie i omówienie aktualnej strategii oraz celów wspólnego przedsięwzięcia. To również okazja do poznania środowiska life science w Krakowie i Małopolsce.

Zostań dostawcą wojsk amerykańskich stacjonujących w Polsce

Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Centrum Business in Małopolska, mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie z zamówień publicznych dla armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce.

550 tys. zł w konkursie na najlepsze programy rozwoju inicjatyw pracowniczych

Realizujesz w swojej firmie program inicjatyw pracowniczych albo wdrażasz narzędzia, które służą włączaniu pracowników w działania rozwojowe i innowacyjne?

IPH zaprasza na webinar: Najważniejsze zmiany i bieżące problemy w VAT

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Najważniejsze zmiany i bieżące problemy w VAT”, który odbędzie się w dniu 16 września 2021 r. w godz. 10.00 -14.00.

Małopolska Sieć Sukcesorów

Głównym celem projektu „Małopolska Sieć Sukcesorów”, realizowanego przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, jest podniesienie poziomu gotowości sukcesyjnej małopolskich przedsiębiorców, poprzez wzmocnienie postaw przedsiębiorczych oraz rozwój wiedzy i umiejętności u potencjalnych sukcesorów czy osób, które przejęły firmę w wyniku sukcesji.

Konferencja: „Rozum i serce w biznesie”,

Zapraszamy do udziału w Konferencji „Rozum i serce w biznesie”, która odbędzie się w dniu 9 września 2021 r. o godz. 10:00 - 12:30