Informacje na temat działań i projektów UMK

Urząd Miasta Krakowa zamknięty dla bezpośredniej obsługi klienta

Do odwołania wszystkie lokalizacje Urzędu Miasta Krakowa pozostają zamknięte dla bezpośredniej obsługi klienta (w tym również Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych), z zastrzeżeniem przedstawionych poniżej sytuacji i spraw.

Dziś ZUS rusza z tarczą 5.0

Od dziś kolejni przedsiębiorcy będą mogli złożyć w ZUS wnioski o wsparcie. Nowe przepisy wprowadzają trzy formy pomocy dla przedstawicieli branży turystycznej, estradowej i wystawienniczej. Wnioski można składać tylko elektronicznie, przez Platformę Usług Elektronicznych (PUE).

PZU Cracovia Maraton pod hasłem to-ge(t)-ther(e) - zapraszamy do udziału

Dzięki współpracy Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie i PZU  - wieloletniego sponsora tytularnego imprez organizowanych w ramach Królewskiej Triady Biegowej, 8 listopada 250 miłośników biegania weźmie udział w biegu tradycyjnym na dystansie maratońskim organizowanym w ramach projektu PZU Cracovia Maraton pod hasłem to-ge(t)-ther(e).

Małopolski Festiwal Innowacji

Festiwal odbędzie się w dniach 19-26 października.

PAIH ogłasza nabór firm do Polskiego Stoiska Narodowego podczas ITM Industry Europe 2020

Polskie Stoisko Narodowe to szyld oznaczający solidną markę i doświadczenie, a przede wszystkim bezpośrednie wsparcie polskich przedsiębiorstw przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Najlepsze firmy spośród działających w obszarze automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, produkcji nowoczesnych maszyn lub technologii – zostaną zaprezentowane na Polskim Stoisku Narodowym podczas ITM Industry Europe 2020.

Webinarium Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP S.A.) zaprasza do uczestnictwa w cyklu webinariów, podczas których zaprezentowane zostaną instrumenty finansowe oferowane przez ARP S.A. małym i średnim przedsiębiorstwom w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Krakowskie Spotkanie Samorządów Gospodarczych i Lokalnych

Dyskusja nad problemami samorządów a także idea utworzenia platformy wymiany doświadczeń i współpracy w postaci Think Tanku Samorządowego jest głównym celem zainicjowanego przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie i Miasto Kraków, „Krakowskiego Spotkania Samorządów Gospodarczych i Lokalnych”, które odbędzie się 8 października.

Tarcza branżowa rusza od połowy października

Od 15 października kolejni przedsiębiorcy będą mogli złożyć w ZUS wnioski o wsparcie. Nowe przepisy wprowadzają trzy formy pomocy dla przedstawicieli branży turystycznej, estradowej i wystawienniczej.