Informacje na temat działań i projektów UMK

Innovation Coach - Info Day w Krakowie, 9 stycznia 2020

Zapraszamy przedsiębiorców na Dzień Informacyjny w ramach którego przedstawimy Państwu ofertę finansowania dla przedsiębiorców w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjny Rozwój (POIR), programu Horyzont 2020 oraz nadchodzącego Horyzontu Europa.

29 listopada aukcja na najem lokali użytkowych

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w aukcji na najem lokali użytkowych. Najbliższa okazja już 29 listopada. Do wynajęcia pomieszczenia w centrum Krakowa oraz Nowej Hucie.

„Bitehack” – programiści i robotycy na start!

Już niebawem, na początku nowego roku w dniach 11-12 stycznia Kraków stanie się celem dla programistów i robotyków z całej Polski. W tym bowiem terminie w klubie Studio odbywać się będą całodobowe zawody w programowaniu „BITEhack”. Podczas tego 24-godzinnego maratonu, jak mówią o nim organizatorzy ­–  hackathonu, uczestnicy będą mogli zmierzyć się w jednej z dwóch konkurencji –  programistycznej lub robotycznej.

Early Warning Europe – ostatni moment na skorzystanie z darmowego wsparcia

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP, a Twoja firma znalazła się w sytuacji kryzysowej lub widzisz w firmie pierwsze oznaki nadciągających trudności – skorzystaj z bezpłatnego z wsparcia ogólnopolskiej sieci konsultantów i mentorów.

KREATYWNE WARSZTATY JUŻ 16 i 17 października w FabLab Małopolska

FabLAB małopolska zaprasza na warsztaty kreatywne.

Kraków na targach EXPO REAL 2019

Od 7 do 9 października Kraków brał udział w kolejnej edycji Targów Expo Real. Miasto od kilkunastu lat prezentuje swoją ofertę podczas tego wydarzenia. Podobnie jak w latach ubiegłych udział przedstawicieli Krakowa współfinansowany jest ze środków europejskich.

Warsztaty „Uczenie się przez całe życie – wspólnie z Funduszami Europejskimi”.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A organizuje warsztaty pn. „Uczenie się przez całe życie – wspólnie z Funduszami Europejskimi”. Warsztaty odbędą się 09 października 2019 r. na Stadionie Cracovii - w Sali Konferencyjnej,
przy ulicy Józefa Kałuży 1 w Krakowie, w godzinach 8.30 – 15.30.