Informacje na temat działań i projektów UMK

Park kulturowy Kazimierz ze Stradomiem – wkrótce konsultacje społeczne

Od 25 października do 19 listopada Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego przeprowadzi konsultacje społeczne w sprawie utworzenia parku kulturowego pod nazwą „Park Kulturowy Kazimierz ze Stradomiem”.

Światowy Dzień Żywności - 16 października

Od 1979 roku w dniu 16 października obchodzimy Światowy Dzień Żywności, który został  ustanowiony przez Organizację ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO). Jego celem jest pogłębianie świadomości społeczeństwa na temat globalnych problemów żywnościowych i wzmocnienie poczucia solidarności w walce z głodem i niedożywieniem.

Sieć Otwartych Innowacji – szansa na rozwój technologiczny

Agencja Rozwoju Przemysłu 8 października ogłosiła nowy konkurs na transfer technologii w ramach projektu Sieć Otwartych Innowacji.

Konferencja START2UP! już 26 października

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić na konferencję START2UP!, która odbędzie się w dniu 26 października 2021r.

Webinar: Wybór dobrego momentu do przeprowadzenia transakcji walutowej

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Wybór dobrego momentu do przeprowadzenia transakcji walutowej - z wykorzystaniem sygnałów płynących ze wskaźnika Stochastic”, który odbędzie się w dniu 19 października 2021 r. w godz. 11.00 – 12.30.

Zostało jeszcze 5 dni na zgłoszenie do #StartUP Małopolska

Jeszcze przez pięć dni, do 10 października startupy z Małopolski mogą się zgłaszać do programu #StartUP Małopolska

KITS Demo Day 2021

KITS Demo Day 2021 to finałowe wydarzenie półrocznej akceleracji 4. edycji Krk InnoTech Starter, organizowanego przez Fundację Kraków Miastem Startupów.  Podczas wydarzenia 8 startupów w fazie seed zaprezentuje swój biznes przed inwestorami! Założyciele startupów będą mieli 7 minut na przekonanie do swojego pomysłu jury, a po każdej prezentacji inwestorzy będą mieli 5 minut na ich weryfikacje w formie pytań.

Konkurs Mój Pierwszy Biznes 2021

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z Miasta Krakowa do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu  „Mój Pierwszy Biznes”. 27 września upływa termin składania formularzy zgłoszeniowych.