górne tło

Wakacyjna akcja spisowa – nowe stanowiska plenerowe

Na placach targowych, ale także w galeriach handlowych, miejscach wypoczynku oraz bibliotekach, rachmistrzowie pomagają krakowianom spisać się w ramach trwającego Narodowego Spisu Powszechnego.

Wychodząc naprzeciw mieszkańcom, punkty spisowe są dostępne w plenerze. Takie stanowiska cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego nadal kontynuujemy spis na krakowskich placach targowych (piątki), a dodatkowo uruchomiliśmy punkty spisowe w galeriach handlowych (soboty) oraz w wybranych bibliotekach (poniedziałki).

Plenerowe punkty spisowe:

„Piątki ze spisem na krakowskich placach targowych” (w godz. 8.00–14.00):

„Soboty ze spisem na krakowskich placach targowych” (w godz. 8.00–14.00):

„Soboty ze spisem w galeriach handlowych” (w godz. 10.00–17.00):

„Niedziele ze spisem na terenie kościoła”:

„Poniedziałki ze spisem w bibliotekach” (w godz. 13.00–18.00):

Punkty Obsługi Mieszkańców 

Od 16 sierpnia jest także możliwość spisania się w Galerii Bronowice oraz w Galerii Serenada – na stanowiskach obsługiwanych przez pracowników Wydziału Spraw Administracyjnych. Stanowiska spisowe są czynne w godzinach otwarcia POM, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00.

W dalszym ciągu można także korzystać ze stanowisk spisowych w trzech lokalizacjach UMK: przy al. Powstania Warszawskiego 10, ul. Wielickiej 28a oraz os. Zgody 2, po wcześniejszym umówieniu terminu pod numerem 12 616 93 20. Zachęcamy również mieszkańców do spisu przez internet na stronie spis.gov.pl lub infolinię spisową, pod numerem telefonu 22 279 99 99.