górne tło

Wielkanocne targi online i Twoja historia

Zapraszamy do odwiedzenia wielkanocnej odsłony mapy www.rynek.krakow.pl, dzięki której lokalni przedsiębiorcy mogą zaprezentować swoje wielkanocne produkty i usługi, ale nie tylko! Poza stroikami, pisankami czy wielkanocnymi potrawami i wypiekami można na stronie znaleźć np. ofertę warsztatów własnoręcznego  tworzenia dekoracji albo ofertę świątecznego śniadania w hotelu z widokiem na zabytki Krakowa.
WAŻNE! Oferta na mapie jest codziennie aktualizowana i uzupełniana o nowe informacje.

Z okazji Wielkanocy na stronie www.rynek.krakow.pl przygotowaliśmy liczne atrakcje spośród których każdy znajdzie coś dla siebie:

Jak zaprezentować się na MAPIE?

Zgłoszenia do bezpłatnej mapy świątecznej są otwarte do 4 kwietnia dla przedsiębiorców z Krakowa i okolicznych gmin - wystarczy wypełnić krótką ankietę zgłoszeniową dostępną TUTAJ. Za pośrednictwem formularza można także dodawać zdjęcia oraz wskazać adres swojej strony internetowej lub profilu w mediach społecznościowych.

Jak zaprezentować TWOJĄ WIELKANOCNĄ HISTORIĘ?

Chcesz pokazać Twoją historię? Chcesz, aby mieszkańcy Krakowa i okolic poznali wyjątkowość Twojej działalności, czyli m.in. wypieków, wyrobów, tradycyjnych receptur czy wielopokoleniowe zaangażowanie? Zgłoś się TUTAJ!

Zachęcamy także do informowania o mapie rodzinę i przyjaciół oraz firmy z Krakowa i okolic, którym mapa może pomóc w zyskaniu nowych klientów.

Pytania związane z wielkanocną odsłoną mapy oraz prośby o aktualizację danych prosimy przesyłać na adres jestemaktywny@um.krakow.pl.