górne tło

Jestem AKTYWNY– interaktywna mapa krakowskich przedsiębiorców

Powstała interaktywna mapa krakowskich przedsiębiorców i rzemieślników, „Jestem AKTYWNY”. Pomaga firmom w dotarciu do klientów, a mieszkańcom ułatwia zakupy i korzystanie z lokalnych usług. Narzędzie jest jednym z działań reaktywujących krakowskie firmy w trudnych czasach pandemii.

Mapa w wygodny i przystępny sposób dostarcza Krakowianom informacje dotyczące usługodawców i producentów działających w najbliższej okolicy. Z kolei lokalnym firmom otwiera nowe kanały marketingowe i daje szansę na pozyskanie klientów i nawiązanie nowych relacji biznesowych.

Mapa „Jestem AKTYWNY” to część realizowanego w krakowskim magistracie projektu, skierowanego do środowiska biznesowego, czyli Centrum Wsparcia dla Biznesu. To inicjatywa mająca na celu umocnienie wzajemnych relacji pomiędzy nauką, biznesem a mieszkańcami Krakowa. Projekt ma wspomóc dotychczasową współpracę przedstawicieli różnych branż i sektorów z miastem, a w konsekwencji wspierać rozwój lokalnej gospodarki.

Mapę może współtworzyć każda osoba prowadząca działalność gospodarczą na terenie Krakowa, niezależnie od formy prawnej. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i chcesz tworzyć mapę krakowskich lokalnych biznesów, zachęcamy do wypełnienia ankiety (dostępna w polskiej, angielskiej, rosyjskiej i ukraińskiej wersji językowej).

Zapraszamy na stronę serwisu „Jestem AKTYWNY”.

Bądź AKTYWNY już od dziś!

Mapa „Jestem AKTYWNY” – zobacz, jak działa