16. Studencki Festiwal Informatyczny - 15-17 kwietnia 2021 r.

W dniach 15-17 kwietnia odbędzie się 16.już edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego - tym razem całkowicie online. Udział w wydarzeniu jest darmowy i nie wymaga rejestracji (poza warsztatami, na które obowiązują zapisy). Każdy może uczestniczyć w wykładach i warsztatach - niezależnie od wieku czy wykształcenia.

16. Studencki Festiwal Informatyczny - 15-17 kwietnia 2021 r.
Fot. materiały organizatora

Studencki Festiwal Informatyczny jest międzynarodową konferencją organizowaną od 2005 r. przez studentów czterech krakowskich uczelni. Wydarzenie jest adresowane dla wszystkich zainteresowanych informatyką i nowymi technologiami. Co roku, w Krakowie, jednoczy ona pochodzących z całej Polski informatyków, a także wszystkich pasjonatów tej dziedziny, niezależnie od ich profesji.

W tym roku tematyka prelekcji została podzielona na 6 ścieżek:

- game development,

- web development,

- cyberbezpieczeństwo,

- software development,

- sztuczna inteligencja,

- computer science.

Konferencja każdorazowo gości wybitne i znane w środowisku IT osobistości. Uczestnicy mają możliwość wysłuchać prowadzonych przez nich prelekcji oraz wziąć udział w warsztatach kształtujących praktyczne umiejętności. Różnorodność poruszanych tematów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby zaczerpnąć nieco z doświadczenia mistrzów, wzbogacając tym samym własną wiedzę teoretyczną nabytą w trakcie studiów.

Wykłady będą transmitowane na Facebooku @sfikraków oraz na kanale YouTube.

Tego nie można przegapić!

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie wydarzenia dostępnej TUTAJ.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Monika Piechowicz
Podmiot publikujący: Biznes w Krakowie
Zobacz także