Aktualności

16. Studencki Festiwal Informatyczny - 15-17 kwietnia 2021 r.

W dniach 15-17 kwietnia odbędzie się 16.już edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego - tym razem całkowicie online. Udział w wydarzeniu jest darmowy i nie wymaga rejestracji (poza warsztatami, na które obowiązują zapisy). Każdy może uczestniczyć w wykładach i warsztatach - niezależnie od wieku czy wykształcenia.

Konferencja „Pierwiastek żeński w walce z Covid” 7-9 kwietnia 2021

Zapraszamy na XIII konferencję z cyklu „Kobiety w Nauce i Biznesie”, która odbędzie się w formie kilku spotkań online w dniach 7-9 kwietnia. Poznamy wspaniałe kobiety realizujące się w pracy naukowej i biznesowej w czasach pandemii, które są  przepełnione nowymi wyzwaniami. Dlatego tegoroczna konferencja będzie się skupiać przede wszystkim na badaniach związanych z koronawirusem.

W tym szczególnym dniu dla nauki w Polsce przedstawiamy inicjatywę „SPINaj naukę”. Projekt, którego zadaniem ma być promocja osiągnięć polskich naukowców i zacieśnianie współpracy pomiędzy instytucjami działającymi w obszarze popularyzacji nauk został zainicjowany przez Stowarzyszenie Społeczeństwo i Nauka SPIN.

Dzień Nauki Polskiej w Krakowie

19 lutego w całym kraju obchodzony jest Dzień Nauki Polskiej. Dla Krakowa to szczególne wydarzenie, gdyż stolica Małopolski chlubi się najstarszym w Polsce uniwersytetem, wieloma innymi uczelniami oraz aktywnym środowiskiem akademickim. Z okazji święta, na budynkach magistratu i masztach na placu Wszystkich Świętych pojawiły się flagi państwowe.

Wykorzystaj ten czas. Zarabiaj na szkoleniach

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego serdecznie zaprasza na konferencje "Wykorzystaj ten czas ? Zarabiaj na szkoleniach!?", która odbędzie się w dniu 11.02.2021 r. w przestrzeni wirtualnej. Wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do firm działających w obszarze szkoleń i doradztwa, jak również zainteresowanym uzyskaniem wsparcia do usług szkoleniowych, doradczych, egzaminów.

Pożyczki dla start-upów i MSP

Pożyczki dla start-upów i MSP - propozycja pomocy finansowej dla Przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej.