górne tło

Możliwości biznesowe dla polskich firm w Indonezji i Myanmarze

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie, EU-Indonesia Business Network, Eurocham Myanmar oraz EU Asia Business Link serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne pt. „Możliwości biznesowe dla polskich firm w Indonezji i Myanmarze” (Opportunities for Polish enterprises in Indonesia and Myanmar), które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 24 maja 2017 r. o godz. 9.00.

Celem spotkania jest przybliżenie małopolskim przedsiębiorstwom zarówno kultury biznesowej, jak i perspektywicznych dla współpracy branż gospodarek obu krajów. Dokładny zakres tematyczny prezentacji może być dostosowany do potrzeb uczestników i reprezentowanych przez nich dziedzin działalności gospodarczych.

Zaproszenie wraz ze szczegółowym programem, w którym przewidziane są wystąpienia ekspertów z Indonezji i Myanmaru, jak również Ambasadorów tych krajów oraz indywidualne konsultacje dla firm, które zgłoszą uprzednio taką potrzebę dostępne jest na stronie Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie .

Językiem spotkania będzie angielski.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Termin przyjmowania zgłoszeń – do wyczerpania miejsc!


Zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszeniowych faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres e-mail: mrak@iph.krakow.pl lub ijordan@iph.krakow.pl.
Dodatkowych informacji udzielają:

Małgorzata Rak
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
tel.: 12/ 428 92 57  
e-mail: mrak@iph.krakow.pl
                       
Iwona Jordan
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
tel.: 12/ 428 92 63                    
e-mail: ijordan@iph.krakow.pl

dolne t�o